RADEK KOUDELA

ANA — NUNO

Těch pár minut před východem slunce, než se celé město začne probouzet, je vzrušujících. Čekali byste ruch města, ale místo toho slyšíte pouze lehké vlnobití a racky. Cítíte svěží vzduch a lehký vánek, který proudí od oceánu.

Chladné ráno, první paprsky slunce, hřejivé obejmutí a letmé polibky. Je to jako scéna z romantického filmu. Ale on je to váš milostný příběh — vaše láska.

Za východu slunce a v samotném srdci města. Takhle začalo focení na náměstí Praça do Comércio a pokračovalo na břehu řeky Tejo. Ana a Nuno jsou umělecké duše a jejich focení ve mě rezonuje do dnes. Ačkoliv je Lisabon rušné město, tak ráno tu bylo až kouzelně klidné. Celé náměstí jsme měli pro sebe.

Odpoledne jsme se přesunuli do Alfamy. Je to nejstarší část města a je to také nejromantičtější místo, které tu najdete. Se spoustou výhledů a skrytých uliček je to to nejkrásnější místo pro svatební fotografie.

Se zapadajícím sluncem jsme se vrátili zpět k řece, kde jsme chytli krásný západ slunce a ve zlaté hodince jsme focení zakončili.

model: Pinha Pinhão
hair and makeup: Hugo Freitas
dress: Buch Couture 
venue: Lisbon

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT

© 2024 Radek Koudela – svatební fotograf